Відставка Тіллерсона призведе до загострення відносин між США та Росією – дипломат

  13 Березня, 2018 22:26
  Новий глава Держдепартаменту США позиціонує себе як антиросійський політик.

  Український дипломат Василь Філіпчук заявив, що відставка глави Держдепартаменту Рекса Тіллерсона призведе до ескалації відносин між США та Росією.

  Новий глава Держдепартаменту США екс-глава ЦРУ Майк Помпео належить до кола тих людей, які виступають за загострення відносин з Росією, повідомив дипломат в ефірі одного з телеканалів.

  "Щодо того, на що очікувати Україні, то безперечно ми будемо бачити ескалацію відносин між США та Росією. Адже, більш радикальним антиросійським політиком в США хіба що можна вважати сенатора Джона Маккейна. Помпео неодноразово робив достатньо гострі антиросійські заяви", – зазначив Філіпчук.

  Крім того, дипломат пояснив причини відставки Тіллерсона з посади очільника Держдепартаменту США.

  "Більше того, як виявилося ефективний бізнесмен Тіллерсон виявився нікчемним дипломатом, його дії на посаді керівника Держдепу не критикував тільки лінивий. Він дійсно повністю маргіналізував дипломатичну службу і ми бачили, що США поступово втрачало лідируючі позиції у світі", – додав Філіпчук.

  Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що відправив у відставку Тіллерсона через розбіжності у поглядах щодо угоди з Іраном.

  Теги : Росія США Рекс Тіллерсон
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів