У Росії хочуть святкувати ще один День перемоги

  13 Травня, 2019 17:35
  Комуністи вважають, що друге свято потрібне для підтримки територіальної цілісності Росії на Далекому Сході.

  Російські комуністи внесли у Держдуму РФ законопроект про святкування Дня Перемоги над мілітаристською Японією.

  Про це інформують російські ЗМІ.

  Депутати пропонують доповнити перелік днів "воїнської слави" ще однією датою – 3 вересня.

  Зазначається, що в чинному федеральному законі у числі пам’ятних дат позначена тільки "2 вересня – День закінчення Другої світової війни (1945)". Цього, на думку комуністів, недостатньо, "оскільки суть події, пов’язаної з повним розгромом збройних сил мілітаристської Японії, не відображена".

  "Перемога над мілітаристською Японією, що відображена в Акті про її безумовну капітуляцію, створила надійний правовий фундамент для виключення будь-яких сумнівів у правоті суверенітету Росії на Сахаліні і Курильських островах, юридично підтвердила недопустимість і беззмістовність будь-яких претензій щодо цього питання у майбутньому", – йдеться у пояснювальній записці законопроекту.

  На думку авторів ініціативи, у назві свята важливо вказати саме "мілітаристську Японію" як політичний режим, "повалення його було важливим для встановлення миру на планеті і не було направлено проти мирних громадян Японії".

  Комуністи вважають, що таке свято потрібне для підтримки територіальної цілісності Росії на Далекому Сході, відновлення історичної справедливості та виховання патріотизму.

  Нагадаємо, за даними Perseus Strategies, кількість політв’язнів у Росії перевищила 230, а президент РФ Володимир Путін вдається до "дедалі ширшого набору законів", які криміналізують повсякденний побут.

  Теги : РФ комуністи Японія Кремль пропаганда РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів