У НАТО запевнили, що не будуть розміщувати ядерні ракети в Європі

  4 Квiтня, 2019 09:45
  В Альянсі не хочуть нової гонки озброєнь, але і наївними бути не збираються.

  Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс не розміщуватиме наземні ядерні ракети в Європі після закінчення дії Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД).

  Про це він заявив під час виступу в Конгресі США, передає Європейська правда.

   "Я продовжую закликати Росію повернутися до виконання ДРСМД. Але до сих пір Росія не зробила жодного кроку в цьому напрямку, а час спливає. Ми не хочемо нової гонки озброєнь, ми не хочемо нової холодної війни, але ми не повинні бути наївними", – заявив він.

  За його словами, угода, якої дотримується лише одна сторона, не зробить світ безпечнішим, і потрібно готуватися до світу, в якому ДРСМД не діятиме. При цьому генсек наголосив, що Альянс буде діяти виважено.

  "НАТО не має наміру розміщувати наземні ядерні ракети в Європі. Однак, НАТО завжди буде робити кроки, необхідні для забезпечення ефективного стримування", – сказав він

  Нагадаємо, 2 лютого, США припинили свої зобов'язання за Договором про РСМД і почнуть процес виходу з нього. Якщо Росія не повернеться до виконання умов угоди, процес виходу завершиться через 6 місяців.

  Теги : Росія США НАТО ракета Столтенберг
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів