У МВФ назвали мету співпраці з Україною

  7 Лютого, 2019 21:40
  У Фонді зазначають, що активно підтримують нашу країну.

  Метою співпраці Міжнародного валютного фонду з Україною є допомога в досягненні стійкого зростання в країні. Про це під час брифінгу у Вашингтоні повідомив директор прес-офісу Фонду Джеррі Райс, передає УНН.

  "Суть нашої співпраці в тому, щоб вивести Україну на шлях сталого зростання і поліпшити рівень життя людей. Це суть, мета співпраці. Ми активно підтримуємо Україну, в цьому полягає економічна програма", – сказав Райс.

  Він так само відзначив, що МВФ перебуває в постійному контакті з колегами з українського боку.

  У той же час, відповідаючи на питання журналіста щодо виборів в Україні, представник МВФ наголосив, що Фонд сфокусований на економіці країн, а не політиці.

  "Ми не займаємося політикою, ми займаємося економікою. Нашою метою, і це справедливо для всіх країн, є те, що відповідає найкращим інтересам економіки країни і приносить користь народу цієї країни. Ми працюємо з усіма видами урядових і політичних систем і намагаємося зосередитися на економіці", – заявив він.

  Як повідомлялося раніше, Міжнародний валютний фонд (МВФ) вважає ключовими викликами для України в 2019 році збереження макроекономічної стабільності та структурні реформи.

  Теги : МВФ Україна джеррі райс
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів