У Конгресі США схвалили $700 млн фінансової підтримки для України

  21 Червня, 2019 08:53
  Проекти мають бути ухвалені Сенатом. Після цього обидві палати Конгресу мають узгодити їх остаточну редакцію, яку буде передано на підпис президентові.

  Палата представників Конгресу США схвалила проекти законів про фінансування американських урядових структур на 2020 рік, у яких передбачено майже 700 млн доларів для підтримки України.

  Про це у Facebook повідомило посольтво України в США.

  Зазначається, що у проекті закону про "Про асигнування на потреби Міноборони на 2020 рік" кошторис допомоги, що пропонується виділити для безпекової підтримки Україні, визначений в обсязі 250 млн доларів.

  Із зазначеної суми 50 млн мають бути спрямовані виключно для надання летальної зброї оборонного характеру.

  Кошторис допомоги Україні по лінії Держдепу, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних відомств визначено обсягом 445,7 млн доларів.

  Ця сума, зокрема, охоплює асигнування для надання Україні  безпекової допомоги за програмою "Міжнародне військове фінансування".

  "Проекти аналогічних законодавчих актів повинні бути ухвалені також Сенатом. Після цього обидві палати Конгресу мають узгодити їх остаточну редакцію, яку буде передано на підпис президентові США", – йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, Сполучені Штати готові допомогти Україні підготуватися до можливого перекриття транзиту газу у 2020 році з боку Росії.

  Теги : США фіндопомога оборона
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів