У Європі ухвалили суперечливу директиву про авторські права в інтернеті

  15 Квiтня, 2019 14:11
  Частина правовласників каже, що такі правила знищать генерований користувачами контент.

  Рада ЄС затвердила нову директиву про захист авторських прав в інтернеті.

  Про це інформує Європейська правда.

  Зазначається, що нові правила забезпечують адекватний захист авторів і виконавців, одночасно відкриваючи нові можливості для доступу та спільного використання захищеного авторським правом контенту в Інтернеті по всьому Євросоюзу.

  Згідно з цими правилами, такі онлайн-платформи, як YouTube, Facebook і Google News повинні укладати ліцензійні угоди із правовласниками, щоб отримувати можливість використовувати їхні роботи онлайн.

  Також онлайн-платформи повинні стежити, чи не публікують їхні користувачі контент, який порушує авторське право.

  Винятками є платформи із метою аналізу даних, онлайн-навчання і збереження та поширення культурної спадщини в інтернеті.

  Через нові правила YouTube і Instagram, наприклад, будуть змушені створювати спеціальні фільтри, що перешкоджають завантаженню матеріалів, які порушують авторське право.

  Частина правовласників каже, що нові правила забезпечать їм чесну винагороду, водночас інша частина заявляє, що такі правила знищать генерований користувачами контент.

  Перш ніж директива стане частиною національного законодавства, її мають ратифікувати парламенти держав-членів ЄС, зазначає видання.

  Нагадаємо, Росія готова виплатити 60 млн євро свого боргу, що накопичився упродовж 2 років невиплат за членство у Раді Європи, але поставила умову.

  Теги : Рада Європи youtube авторське право
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів