Росія виплатить €60 млн свого боргу, якщо реформують Раду Європи

  15 Квiтня, 2019 11:47
  Французький депутат в ПАРЄ відповів Росії, що Москва повинна віддати борг і врегулювати "українську кризу".

  Росія готова виплатити 60 млн євро свого боргу, що накопичився упродовж 2 років невиплат за членство у Раді Європи, але поставила умову.

  Про це розповів голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачев, передають кремлівські ЗМІ.

  Він заявив, що це відбудеться, коли Парламентська асамблея (ПАРЄ) усуне загрозу подальшій дискримінації національних делегацій.

  "У цьому разі Росія буде готова не просто виплатити свій щорічний внесок, а й відновити той борг, який накопичився за минулі два роки. Це наша офіційна позиція, і я можу її вітати", – сказав він.

  У Раді Федерації підкреслили необхідність реформувати Раду Європи таким чином, аби у кожної делегації було гарантоване право голосу.

  Водночас французький депутат у ПАРЄ Олів’є Бехт відповів, що повернення в ПАРЄ Росії залежить від вирішення "української кризи".

  "Ця країна (Україна – ред.) займає ключове місце у Європі, і тому вона (Москва – ред.) повинна виконувати свої обов’язки згідно з роллю", – додав Бехт.

  Нагадаємо, німецькі дипломати і депутати відкрито ведуть активні дії для зняття санкційного тиску з Російської Федерації в Раді Європи і планують досягти цього на поточній сесії ПАРЄ.

  Теги : РФ ПАРЄ Рада Європи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів