Президент Франції: Європа повинна захистити себе від Китаю, РФ і навіть США

  6 Листопада, 2018 15:54
  За словами Макрона, європейцям необхідно зменшити свою залежність від американської потужності.

  Президент Франції Еммануель Макрон закликав до створення "справжньої європейської армії" для захисту Європи від Російської Федерації, Китаю і від Сполучених Штатів Америки, передає агентство AFP.

  Макрон заявив, що Європі необхідно зменшити свою залежність від американської потужності, особливо після того, як президент США Дональд Трамп оголосив, що він розриває ядерний договір часів холодної війни.

  "Ми повинні захистити себе від Китаю, Росії і навіть США... Коли я бачу, що президент Трамп оголошує про припинення великого договору про роззброєння, який був укладений після "кризи євроракет" 1980-х років, то хто є головною жертвою? Європа і її безпека, – зазначив він. – Ми не захистимо європейців, поки не вирішимо мати справжню європейську армію".

  Звернувши увагу, що Росія є сусідкою Європи і вже продемонструвала, на що вона здатна, Макрон зазначив: "Нам потрібна Європа, яка краще захищається самостійно, а не залежна від Сполучених Штатів".

  Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп оголосив про вихід з договору з Росією про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

  Теги : Росія США армія Європа Еммануель Макрон
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів