Повернення РФ до ПАРЄ варто переглянути після подій у Москві — глава британської делегації

  5 Серпня, 2019 10:56
  Делегація вважає, що така жорстокість є неприпустимою у цивілізованому світі.

  Глава британської делегації в ПАРЄ Роджер Гейл закликав переглянути повернення Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи у зв'язку із масовими затриманнями та побиттями демонстрантів на протестах в Москві.

  Про це повідомляє депутат-консерватор постійний представник Великої Британії у Раді Європи Крістофер Івон у своєму Facebook.

  "Лише кілька тижнів тому ПАРЄ проголосувала, щоб відновити права Федерації, і вже зрозуміло, що Росія не має наміру виконувати свої зобов'язання і підкорятися стандартам ПАРЄ. Я сподіваюся, що Комітет міністрів розгляне це питання у вересні і нам потрібно буде повернутися до нього, коли ПАРЄ збереться на свою фінальну пленарну сесію на початку жовтня. Картини, які ми спостерігали (у Москві  ред.), є неприпустимими й нечуваними",  підкреслив він.

  Гейл зазначив, що Російська Федерація порушує Конвенцію про права людини, і реакція на мирні демонстрації чітко показує, чому переважна більшість членів делегації парламенту Великої Британії, з усіх партій, продовжила чинити опір відновленню прав російській делегації та підтримала збереження санкцій до такого часу, коли Російська Федерація матиме намір і буде здатною дотримуватися положень Конвенції.

  Нагадаємо, у Москві 3 серпня, під час акції біля мерії проти недопуску опозиційних кандидатів на вибори в міську думу затримали 311 осіб.

  Теги : Росія Велика Британія ПАРЄ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів