Лідер Придністров'я виявився громадянином України – ЗМІ

  31 Липня, 2019 23:22
  Вадим Красносільський роками користувався українським паспортом для перетину кордону.

  Молдавські журналісти дізналися, що у так званого "президента" невизнаної республіки Придністров'я Вадима Красносільського є українське громадянство.

  Раніше Красносільський неодноразово користувався своїм українським паспортом для перетину кордону, свідчить розслідування Rise Moldova.

  Журналісти повідомили, що він виїжджав в Україну майже щомісяця, користуючись паспортами декількох країн. Журналісти також заявляють, що крім українського, у політика є і російський паспорт. Їм він скористався понад 300 разів в період з 2007 по 2015 рік.

  У публікації наголошується, що за допомогою цих паспортів Красносільському вдавалося перетинати придністровську ділянку молдавсько-українського кордону, перебуваючи при цьому 10 років в розшуку в Молдові.

  Красносільський перебував і в міжнародному розшуку з 2007 року, проте був знятий зі списку в 2015 році за ініціативою Молдови.

  Нагадаємо, прем'єр-міністр Молдови Майя Санду звинуватила попередній українське керівництво на чолі з екс-президентом Петром Порошенком в організації контрабанди та "корупційних схем" з Придністров'ям.

  Теги : Придністров'я
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів