Франція і Німеччина закликали РФ звільнити полонених українських моряків

  26 Листопада, 2018 17:48
  Росію і Україну просять проявити максимальну стриманість і запобігти будь-яку ескалацію.

  Міністерство закордонних справ Франції і Уряд Німеччини закликали Російську Федерацію якнайшвидше звільнити затриманих українських моряків і повернути захоплені кораблі.

  Як говориться в заяві МЗС Франції, РФ закликали поважати свободу руху в Керченській протоці і навігації в водах Азовського моря.

  "Ця ситуація є прямим наслідком анексії Росії Криму в березні 2014 року в порушення міжнародного права. Франція підтверджує свою прихильність підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Ми закликаємо Росію і Україну проявити максимальну стриманість і запобігти будь-яку ескалацію", – зазначається в повідомленні.

  У той же час прес-секретар канцлера Німеччини Штеффен Зайберт закликав країни почати діалог, щоб знизити напруженість.

  "Федеральний уряд закликає до деескалації конфлікту між Україною і Росією. Німеччина підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Це включає в себе її морські права в Керченській протоці", – заявив він.

  Нагадаємо, Верховна Рада на позачерговому засіданні в понеділок, 26 листопада, має намір розглянути питання запровадження в Україні воєнного стану в зв’язку із діями Росії в Азовському морі. Відповідне рішення підтримав президент Петро Порошенко.

  Теги : Росія німеччина Франція Україна азовське море керченська протока
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів