ЄС: Указ Путіна про паспорти для жителів ОРДЛО – ще одне посягання на суверенітет України

  25 Квiтня, 2019 15:44
  Росія, наголошують в Євросоюзі, планує ще більше дестабілізувати ситуацію й загострити конфлікт.

  Указ президента РФ Володимира Путіна про спрощення отримання російського громадянства мешканцям окупованих територій Донецької та Луганської областей є ще одним посяганням на суверенітет України.

  Про це йдеться в заяві на сайті Європейської служби зовнішніх справ.

  В ЄС вважають, що рішення Путіна підписати указ про паспортизацію одразу після президентських виборів в Україні свідчить, що Росія хоче ще більше дестабілізувати Україну й загострити конфлікт.

  "Ми очікуємо, що Росія утримається від дій, що суперечать Мінським угодам, і не перешкоджатиме повній реінтеграції територій, неконтрольованих урядом, в Україну. Всі сторони мають повністю виконувати свої зобов'язання відповідно до Мінських домовленостей", – наголошується в заяві.

  В Євросоюзі вкотре наголосили на незмінності позиції щодо підтримки незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

  Нагадаємо, Державний департамент США засудив рішення президента РФ Володимира Путіна запустити процес роздачі російських паспортів громадянам України, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

  Теги : Путін ДНР ЛНР паспорти Донбас Євросоюз ЄС ОРДЛО
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів