Amnesty International: За 5 років влада не домоглася справедливості для жертв розстрілів на Майдані

  19 Лютого, 2019 12:42
  Міжнародна організація заявляє, що судочинство тільки перешкоджало справедливому розслідуванню, і просить захисту від політичного тиску для слідчих.

  Міжнародна правозахисна організація "Amnesty International" закликала українську владу ефективно розслідувати побиття і вбивства громадян під час Євромайдану у 2014 році.

  Про це інформують Українські новини з посиланням на старшого директора офісу генсекретаря організації Колма О'Куанахайна.

  "Влада повинна захистити слідчих слідчих від політичного тиску і надати їм ресурси і повноваження, необхідні для виконання їхніх завдань, у тому числі можливості здійснити слідчий експеримент з відтворенням подій під час розстрілу маніфестантів 18-20 лютого 2014 року", – сказав О'Куанахайн.

  У заяві "Amnesty International" наголосили, що за 5 років українська влада не змогла домогтися справедливості для жертв злочинів, а судочинство перешкоджало правосуддю, замість того, аби притягнути до відповідальності колишніх і нинішніх співробітників правоохоронних органів, що розстрілювати протестувальників.

  Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що слідкує за кадрами у відомстві та переконує: ті, хто брав участь у розгоні Майдану, з ним не працюють.

  Однак в Окружному адмінсуді зауважили, що 90% правоохоронців, які не пройшли переатестацію, нині поновлені та працюють у поліції.

  Теги : Amnesty International Євромайдан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів