45% американців хочуть імпічменту Трампа – опитування

  10 Травня, 2019 09:29
  Водночас 42% респондентів висловились проти імпічменту Трампа.

  Кількість американців, які вважають, що Дональд Трамп повинен піти з посади президента США, з середини квітня збільшилась на 5%  – до 45%.

  Про це йдеться в опитуванні Reuters.

  Водночас 42% респондентів висловились проти імпічменту Трампа.

  Питання є актуальним для демократів у Палаті представників, які борються за початок процедури імпічменту чинного глави держави, попри непереборну протидію республіканців у Сенаті, пише видання.

  Опитування 18-19 квітня показало, що 40% всіх американців хотіли імпічменту Трампа. Останнє опитування показало підтримку цієї ідеї демократами і незалежними.

  Крім цього 57% дорослих американців погоджуються, що розслідування президента буде перешкоджати діяльності уряду – близько половини всіх демократів і три чверті усіх республіканців.

  З усієї кількості респондентів 32% погодилися, що Конгрес розглядає доповідь Мюллера справедливо, а 45% з цим не погоджуються.

  Зазначається, що популярність Трампа не змінилась у порівнянні з аналогічним опитуванням минулого тижня – 39% дорослих схвалюють чинного главу держави, 55% є його противниками.

  Опитування проводили в мережі англійською на території США. У ньому взяли участь 1 тис. 6 дорослих. Близько 4% можливої похибки.

  Нагадаємо, у жовтні 2016 року влада США офіційно звинуватила Росію у зломі серверів американських партій, а також у втручанні в президентські вибори. У Кремлі всі звинувачення назвали "маячнею".

  У грудні ЦРУ підсумувало, що Росія втрутилась у президентські вибори США, аби допомогти Трампу перемогти.

  З травня 2017 року за справу про можливе втручання росіян та попередню змову з Трампом взявся спеціальний прокурор Роберт Моллер, однак пізніше Дональд Трамп назвав розслідування незаконним і заявив, що це змовився з Росією Білий Дім.

  3 січня 2019 року кандидат на пост спікера Палати представників від Демократичної партії США Ненсі Пелосі зауважила, що конгресмени від її партії чекають результатів розслідування комісії Мюллера, після чого прийматимуть рішення про початок процедури імпічменту Трампа.

  Теги : США американці опитування Дональд Трамп
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів