Суд уможливив визнання стрілка-Пашинського потерпілим

  4 Травня, 2017 16:02
  Судовим рішенням скасовано відмову у визнанні потерпілим нардепа, який покалічив людину.

  У четвер, 4 травня, Печерський районний суд скасував постанову слідчого про відмову у визнанні народного депутата Сергія Пашинського потерпілим.

  Про це повідомила Марина Парінова, адвокат В’ячеслава Хімікуса, який постраждав внаслідок конфлікту з нардепом, передає кореспондент UA1.

  "Таке рішення ми отримали в Печерському суді ще в лютому щодо В’ячеслава Хімікуса. Зараз вже травень, але дотепер прокуратура грубо ігнорує судове рішення і не дає можливості Хімікусу користуватись своїми правами потерпілого", – заявила Парінова.  За її словами, вже є результати судово-медичної експертизи, згідно з якими В’ячеславу Хімікусу заподіяно тяжких тілесних ушкоджень.

  Крім того, у коментарі UA1 Парінова розповіла про намагання слідчого Генеральної прокуратури позбавити її адвокатського свідоцтва. Слідчий аргументує свої дії тим, що адвокат інформувала громадськість про перебіг справи.

  "Слідчий написав скаргу на 8 аркушів. Він переклав скріншоти моєї сторінки у Facebook, де я повідомляла про те, які проводяться слідчі дії. Крім того, окремо він зазначив, що я з команди Портнова, і так виклав, ніби це окремий склад злочину", – зазначила захисниця Хімікуса.

  Нагадаємо, Сергій Пашинський вважає себе постраждалим в інциденті з Хімікусом, якому він з близької відстані прострелив ногу.

  Теги : суд кримінальна справа сергій пашинський Народний Фронт В'ячеслав Хімікус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів