Здохнеш, як і твій чоловік!: вдові убитого АТОшника "Сармата" погрожує адвокат нардепа

  20 Серпня, 2018 14:14
  Вдова ветерана АТО звернулася до поліції, однак має сумніви, що бердянські правоохоронці всерйоз на це відреагують.

  Вдова убитого ветерана АТО Віталія Олешка (позивний "Сармат") Тетяна Олешко заявила про погрози на свою адресу й написала заяву в поліцію.

  Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Андрій Маджаров, опублікувавши відеозапис з коментарем удови.

  За словами Тетяни Олешко, на Центральному ринку Бердянська вона зустріла адвоката Євгена Озюменка, який працює на народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Пономарьова, з яким її убитий чоловік мав конфлікт.

  "Я запитала у Євгена Озюменка: "Чому відводиш очі?". На що той відповів:" Іди ти на х**! Здохнеш, як і твій чоловік". Я сказала йому в спину: "Іди ти на х**! Ти – вбивця", – розповіла вдова ветерана АТО.  Вона зазначила, що все це відбулося привселюдно і є камери спостереження, які могли це зафіксувати. У заяві в поліцію Тетяна Олешко також вказала, що були свідки.

  Однак, зауважила вдова, поліція, хоч і прийняла заяву, вона бездіє. Тому вона хотіла також написати заяву на Запоріжжя та Київ, аби ті взяли її на контроль. Проте у бердянській поліції відповіли, що заява вноситься в одну базу, звідки її бачитимуть і Київ, і Запоріжжя.

  Раніше повідомлялося, що вбитий 31 липня у Бердянську ветеран АТО Віталій Олешко з позивним "Сармат" збирався балотуватись у народні депутати на наступних виборах.

  Теги : Бердянськ ветерани АТО Олександр Пономарьов Віталій Олешко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів