Янукович не платив за комуналку та не мав меблів у квартирі на Оболонській набережній

  8 Лютого, 2019 18:02
  В АРМА припускають, що квартира була потрібна колишньому президенту виключно для реєстрації у столиці.

  Біглий екс-президент Віктор Янукович не проживав у квартирі на Оболонській набережній у Києві, про що свідчить відсутність у квартирі меблів, часткова відсутність мереж та борги за комунальні послуги, які, за даними представників Агентства з розшуку та управління активами (АРМА), сягали близько сотні тисяч гривень.

  Про це під час прес-туру у квартиру журналістам повідомив начальник Управління з питань управління активами Віталій Різник, передає Громадське.

  "На мою думку, вона потрібна була йому виключно для реєстрації у Києві. Борги значні, можливо вони й платили щось, але не жили тут", – сказав Різник.

  Управитель Володимир Сидоренко зазначив, що у квартирі були заварені двері, що змусило їх знімати й встановлювати нові. Також у квартирі відсутні меблі та частково мережі, що дає підстави стверджувати – у квартирі ніхто не жив.

  "Це не рівень Віктора Федоровича. Ми бачимо порожню квартиру, на жаль, вона дуже довго стояла і є багато пошкоджених моментів", – сказав він.

  Повідомляється, що раніше цю квартиру освятив священик.

  Як повідомлялося раніше, Національне агентство з розшуку активів (АРМА) передало в управління приватній компанії арештовану квартиру екс-президента Віктора Януковича, що на Оболонській набережній.

  Теги : Київ Янукович квартира АРМА
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів