Я оптиміст: Розенко впевнений у підвищенні "мінімалки" ще в цьому році

  2 Серпня, 2018 10:54
  Чиновник налаштований дуже оптимістично і планує у новий рік увійти вже з підвищеним рівнем мінімальної зарплати.

  Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко розповів, що уряд планує підвищити мінімальну заробітну плату до 4200 гривень до кінця 2018 року.

  Про це політик розповів в ефірі 5 каналу.

  "Я оптиміст у цьому питанні. Я переконаний, що для того, щоб, зокрема, говорити і про підвищення пенсій українцям, щоб говорити про легалізацію заробітних плат, оживити купівельну спроможність громадян, це є наші амбіції і наше зобов’язання перед суспільством – ще в цьому році зробити 4200 гривень (мінімальну заробітну плату)", – зазначив Розенко.

  Віце-прем'єр додав, що всередині уряду будуть радитися з приводу того, як швидко це можна зробити.

  "Коли, в якій формі, як швидко ми це робитимемо – будемо, безумовно, радитися всередині уряду, але я ще раз кажу: є звернення президента України щодо 4200 гривень, є публічні зобов'язання, зафіксовані, в тому числі, у проекті державного бюджету України. Там також зафіксована ця цифра. Я переконаний, що в цьому році ми зможемо це зробити", – наголосив віце-прем’єр-міністр.  Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики Андрій Рева заявляв, що мінімальну заробітну платню в Україні підвищать лише в тому разі, якщо буде перевиконання доходів бюджету.

  Теги : уряд Павло Розенко мінімальна зарплата
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів