Убивство Захарченка. Вибухівка у ресторані "Сепар" була закладена у лампу

  1 Вересня, 2018 09:55
  Детонація вибухового пристрою була проведена з телефона.

  Вибуховий пристрій, у результаті вибуху якого загинув ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко, був закладений в лампу в ресторані "Сепар", повідомив російський Коммерсант.

  Співрозмовник з числа бойовиків заявив, що за попередніми даними, вибуховий пристрій був закладений в люстру або торшер в приміщенні і детонація сталася за допомогою телефонного дзвінка.

  Зазначається, що ресторан належав начальнику охорони Захарченка. При цьому, заклад дуже добре охороняють, оскільки в ньому часто бували високопоставлені бойовики.

  Джерело в лавах бойовиків вважає, що без допомоги людей з оточення Захарченка або підлеглих його начальника охорони,  встановити бомбу в закладі було практично неможливо.

  Також бойовики думають, що в момент вибуху виконавець вбивства перебував поруч з кафе, а роковий дзвінок він зробив, коли Захарченко увійшов всередину.

  НагадаємоЗахарченка підірвали 31 серпня в ресторані "Сепар" в центрі Донецька. У МЗС Росії назвали загибель ватажка бойовиків терактом, а відповідальність поклали на Україну.

  Замість Захарченка виконуючим обов'язки глави "ДНР" став "заступник голови Ради Міністрів" Віктор Трапезніков.

  Теги : ДНР вибуховий пристрій олександр захарченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів