Відтепер російська журналістка Катерина Сергацкова – громадянка України

  15 Квiтня, 2015 17:11
  Президент вручив журналістці паспорт: "Ласкаво просимо до українського громадянства".
  Фото: прес-служба Президента

  Президент України Петро Порошенко надав громадянство російській журналістці Катерині Сергацковій за об'єктивні репортажі з Криму та Донбасу.

  Про це повідомляє прес-служба Президента.

  Таким чином, Президент прирівняв журналістку до видатних осіб, які мають заслуги перед державою, наголосивши, що її репортажі для багатьох українців стали важливим джерелом інформації.

  Також Порошенко відзначив, як важливо доносити об’єктивну інформацію російською мовою, та нагадав про створення російськомовного загальноєвропейського каналу, "щоб протистояти російській пропаганді".

  Президент повідомив, що планує ініціювати законодавчі зміни для спрощення процедури прийняття громадянства та надання політичного притулку громадянам, яких переслідують на батьківщині, зокрема росіянам.

  Відзначимо, що 27-річна Катерина Сергацкова з початку окупації Росією Криму та агресії на сході України об'єктивно висвітлювала події в українських та деяких російських виданнях, серед яких "Українська правда", український "Esquire", "Фокус" та російський Snob.ru. Наразі веде російськомовний проект "Громадського телебачення" під назвою "Громадское".   Теги : Україна Президент громадянство журналіст паспорт
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів