В Україні заблокували більше 20 сайтів за указом Порошенка

  31 Липня, 2019 17:35
  Раніше цим указом блокували російські сайти.

  Печерський райсуд Києва заблокував доступ до більше 20 інформаційних сайтів за указом експрезидента П­етра Порошенка від 15 травня 2017 року, яким раніше блокували російські сайти.

  Про це повідомили адміністратори блогерської платформи Enigma.ua, що теж потрапила у список заборонених сайтів.

  Згідно із судовою ухвалою, Еnigma.ua та інші українські сайти заблоковано у рамках провадження №12018060020001159, згідно з яким понад 20 сайтів (https://trident-ua.info, https://blogs.korrespondent.net, https://informator.news/ та інші) визнано речовими доказами та накладено арешт на майнові права інтелектуальної власності.

  У Еnigma.ua стверджують, що причиною блокування стало розміщення матеріалу з назвою: "В Україні багато правоохоронців об’єднуються в ОПГ для боротьби з правозахисниками".

  "Ми вже звернулися до адвокатів і через суд будемо відміняти цю ухвалу та вимагати покарання для тих, хто вирішив заблокувати сайти через кримінальну справу, яка не має жодного відношення до ресурсів та їх власників", – повідомили адміністратори платформи, зауваживши, що суд не попередив про блокування власників ресурсів.

  "Прошу наших блогерів та читачів допомогти з поширенням цього матеріалу, для привернення більшої уваги до наступу на свободу слова та на незалежні сайти в Україні, яка розгортається з небаченою раніше швидкістю", – йдеться у заяві.

  Нагадаємо, юрист Андрій Портнов має намір направити всі сили і ресурси для того, щоб експрезидент Петро Порошенко, спікер парламенту Андрій Парубій та інші їхні спільники понесли відповідальність за скоєні злочини.

  Теги : заборона Порошенко цензура свобода слова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів