У "Народному фронті" погрожують Союзу журналістів України

  17 Серпня, 2017 10:07
  Нардеп провладної фракції обіцяє наслати на організацію перевірки держорганів.

  Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко відреагував на заяву народного депутата від фракції "Народний фронт" і екс-члена НСЖУ Дмитра Тимчука, який пригрозив організації перевірками держорганів.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Панове політики та колеги – медіа-експерти, особливо ті, хто розповідав, що ми в Спілці журналістів "неправильно" реагуємо на заяви народного депутата. Як правильно реагувати?", – запитує Томіленко.

  У своєму повідомленні глава НСЖУ порадив Тимчуку згадати, як такі ж перевірки проводься колишньою владою на чолі з "Партією регіонів", і як кілька років в РФ зачищали Союз журналістів Росії.

  "Тому головна мета пана Тимчука, як ми її бачимо в нашій журналістській організації, це ослаблення голосів тих, хто встає на захист прав журналістів. Це очевидно і для моїх колег в Україні, і це очевидно для колег з Відня (Бюро ОБСЄ з питань свободи ЗМІ), Брюсселя (Міжнародна і Європейська федерації журналістів) і Нью-Йорка (Комітет захисту журналістів)", – заявив Томіленко.

  Відзначимо, раніше Дмитро Тимчук написав на своїй сторінці в Facebook, що після його відходу з НСЖУ йому надходять звернення від журналістів "про ті дива, які творяться зараз в цій структурі. І, якщо вірити наданій інформації, проблеми в нинішньому НСЖУ не тільки в незрозумілій "інформаційній політиці" тих, хто нині очолює і віщає від імені всього НСЖУ, але і в діяннях, які вельми скидаються на економічні махінації ".

  У зв'язку з цим нардеп пообіцяв відреагувати і звернеться до відповідних держструктур.

  Нагадаємо, главі "Центру протидії корупції" Віталію Шабуніну загрожує до 5 років тюремного ув'язнення за побиття журналіста.

  Теги : Дмитро Тимчук перевірка НСЖУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів