"Укрзалізниця" просить Раду і Кабмін виділити їй 7,1 млрд грн з держбюджету

  16 Травня, 2019 11:28
  У суму, яку вимагає компанія, входить, зокрема, недоотримана компенсація за перевезення пільгових категорій пасажирів.

  Акціонерне товариство "Укрзалізниця" просить Верховну Раду і Кабінет Міністрів виділити 7,1 млрд гривень в рамках державної підтримки залізничних перевезень.

  Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на "Укрзалізницю".

  "Укрзалізниця" звернулася до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням про державну підтримку залізничних перевезень. Всього у зверненні йдеться про 7,1 млрд гривень відповідних призначень з державного бюджету. Бюджетні кошти повинні виділятися у відповідності зі статтями 9 і 10 Закону України "Про залізничному транспорті", – йдеться в повідомленні.

  Згідно з повідомленням, з вищевказаної суми 2,2 млрд складає недоотримана компенсація за перевезення пільгових категорій пасажирів в 2016-2018 роках і 4,9 млрд гривень капітальних витрат на пасажирські перевезення, які фактично були здійснені "Укрзалізницею" протягом 2016-2018 років.

  Також повідомляється, що за зазначені кошти компанія могла б придбати більше 60 пасажирських локомотивів, або 250 пасажирських вагонів, або 15 нових 10-вагонних електричок.

  Як повідомлялося раніше, аудит акціонерного товариства "Укрзалізниця" виявив розкрадання в розмірі 50,9 млн гривень колишнім керівництвом виробничого підрозділу "Вагонна дільниця станції Київ-Пасажирський" філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" в Києві.

  Теги : Верховна Рада держбюджет укрзалізниця Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів