"Укрзалізниця" хоче підвищити ціну квитків удвічі

  7 Лютого, 2019 16:09
  У компанії також запевняють, що потрібно підняти майже у 3,5 рази і тарифи на перевезення багажу.

  "Укрзалізниця" заявляє, що у 2019 році планує на чверть підняти вартість тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом.

  Про це повідомила прес-служба компанії у відповідь на запит Радіо Свобода.

  При цьому в компанії запевняють: щоб зробити перевезення беззбитковими, вартість квитків потрібно підняти більш як у 2 рази, а тарифи на перевезення багажу – майже у 3,5 рази.

  "Зміна тарифів на пасажирські залізничні перевезення закладена в кількісні припущення прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019 рік і передбачена в розмірі 25%. "Укрзалізниця" готує пропозицію до Міністерства інфраструктури України провести індексацію тарифів на перевезення пасажирів у два етапи: з 1 квітня на 12% і з 1 жовтня на 12%", – заявили у прес-службі.

  Якщо міністерство й інші причетні органи виконавчої влади підтвердять таку пропозицію, тарифи проіндексують у всіх категоріях поїздів і вагонів (крім вагонів першого класу поїздів Інтерсіті+), що курсують територією України, додали в компанії.

  Крім того, з 1 квітня 2019 року індексується рівень тарифів на перевезення багажу і вантажобагажу на 25%.

  "Залізничний транспорт несе значне соціальне навантаження через здійснення пасажирських перевезень за тарифами нижчими від економічно обґрунтованого рівня більш ніж у два рази, а також від перевезень пільгових категорій громадян, визначених чинним законодавством України", – заявляють в "Укрзалізниці".

  Як повідомлялося раніше, з 15 січня АТ "Укрзалізниця" ввела нові єдині ціни на деякі послуги, що представляються пасажирам у поїздах, серед яких користування комплектом постільної білизни, оплата за чай, каву і питну воду.

  Теги : тарифи укрзалізниця Мінінфраструктури ціни квитки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів