Українці змушені літати на старих літаках-"скотовозах", закуплених в Африці – нардеп

  11 Липня, 2018 13:39
  Середній вік таких бортів – 30 років, країна походження – Сомалі, Ефіопія.

  Народний депутат України Ганна Романова (фракція "Самопоміч") заявила, що середній вік літаків, на яких українці літають за кордон на відпочинок, 30 років. А закуповували їх у таких країнах Африки, як Сомалі, Еритрея, Нігерія та Ефіопія.

  Відповідну заяву нардеп зробила з трибуни Верховної Ради, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Якщо говорити про борти, на яких перевозять українців на відпочинок, то їх в народі називають "скотовозами". Журналісти дізналися, який їх середній вік, –  30 років. А ви знаєте, де їх закупили? В Сомалі, в Еритреї, в Нігерії , в Ефіопії", –  сказала Романова.

  За її словами, люди не вперше стають жертвами "шахраїв-туроператорів" і "неблагонадійних авіаперевізників". Однак держава так і не зробила відповідних висновків.

  "Коли я подала запит регулятору – Міністерству економіки, чи були позбавлені ліцензії ці туроператори (які допустили затримки вильотів українських туристів в минулому році – ред.)? Ні, не були. Їх навіть не перевіряли. І ця схема повторилася сьогодні тільки в більших масштабах. Якщо ж взяти тих, хто постраждав, то це тисячі українців, одна третина з них – діти. Вони залишалися в аеропортах, без їжі, без елементарної інформації, коли вони все-таки зможуть вилетіти. Тобто, держава не захистила своїх громадян", – вважає нардеп.

  Нагадаємо, аеропорт "Львів" заявив про плани запустити рейси до Франції і Португалії.

  Теги : авіаперельоти авіаперевізники МАУ туристи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів