У міськраді Херсона мітингували проти перейменування вулиці на честь Гандзюк

  25 Лютого, 2019 15:03
  На думку протестувальників, активістка не гідна того, щоб її ім’ям називали будь-яку вулицю в Україні.

  У міській раді Херсона влаштували мітинг проти перейменування вулиці на честь вбитої активістки Катерини Гандзюк, повідомляє Громадське.

  На акцію протесту зібралися близько 30 людей. Вони невдоволені тим, що раніше вулицю, яку планують перейменувати на честь Гандзюк, відмовилися перейменовувати на честь загиблого учасника бойових дій Руслана Сторчеуса.

  "Херсонці вважають, що вона не гідна того, щоб її ім’ям називали будь-яку вулицю в Україні, а тим паче в Херсоні, в її рідному місті, де дуже багато поганого про неї пам’ятають", – заявили мітингувальники.  Міського голову Херсона Володимира Миколаєнка при цьому облили водою.

  "Мені важко реагувати на це, тому що ті звинувачення, які лунали – відверта брехня. Дуже важко чути аргументи тих людей, які взагалі не брали участі у тих подіях, про які вони говорять. Ті хто найбільше там виступав, жодного дня не перебував на Майдані на відміну від Катерини. Це позиція такої інтернет-спільноти, герої біля телевізора", – заявив він.  Нагадаємо, у Херсоні на честь Гандзюк перейменували вулицю з будівлями правоохоронних органів.

  Теги : акції протесту Херсон Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів