У Мін`юсті працюватиме людина з кримінальним минулим

  12 Серпня, 2016 17:01
  Щодо новообраного директора одного з департаментів Мін’юсту здійснюються три кримінальних провадження.

  У п’ятницю, 12 серпня, активісти громадських організацій провели театралізований перфоменс "Приберіть ляльок з Мін'юсту!", основною вимогою якого є проведення нового конкурсу на посаду директора одного з департаментів Мін’юсту.

  Про це повідомляє кореспондент UA1.  За словами журналіста Ігора Рудича, щодо переможця конкурсу на посаду директора Департаменту ресурсного забезпечення кримінально-виконавчої служби при Мін'юсті Олега Гунази здійснюються три кримінальних провадження.

  "Я дізнався, що до конкурсу був допущений Олег Гуназа, який має три кримінальні провадження. Потім мені стало відомо, що він переміг, і я звернувся з відповідним листом через приймальню до замміністра Севастьянової", – заявив журналіст.

  Однак, як зазначає Рудич, співробітники приймальні та прес-служби відомства не спромоглися навіть повідомити чиновницю про його звернення.

  Нагадаємо, претензії до дотримання Міністерством юстиції законодавства України виникали й раніше. Зокрема, комісія Мін`юсту з розгляду скарг у сфері державної реєстрації, очолювана заступником міністра юстиції Павлом Морозом, практикує винесення протизаконних рішень, вигідних рейдерам.

  Теги : кримінальне провадження конкурс міністерство юстиції Павло Мороз
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів