У Києві під посольством ЄС провели акцію на підтримку Сенцова

  11 Грудня, 2018 15:44
  На акцію біля посольства ЄС зібралося близько 20 учасників.

  Біля посольства Європейського Союзу в Києві провели акцію в межах глобальної кампанії #SaveOlegSentsov. Акція відбулася з нагоди вручення Олегу Сенцову премії ім. Андрія Сахарова та 70-ї річниці Загальної декларації прав людини, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  На акцію біля посольства ЄС зібралося близько 20 учасників. Усі вони тримали в руках плакати з портретами українських політв'язнів і військовополонених. Також на них були зазначені параграфи із Загальної декларації прав людини, оскільки акція присвячена не лише завтрашньому врученню премії Сахарова Олегу Сенцову, а й 70-річчю від часу створення документа.

  "Сьогоднішня акція присвячена звільненню усіх політв’язнів та приверненню уваги європейської спільноти на те, що у нас йде війна: Україна захищається, а Росія набирає собі в’язнів. Завтра будуть символічно вручати Олегу Сенцову премію Сахарова. Отримувати премію буде сестра, тому що Олег Сенцов наразі полонений Росією", – розповіла учасниця акції Тетяна.

  Слід зазначити, що сьогодні у Шевченківському районному суді Києва проходить чергове засідання щодо продовження запобіжного заходу народному депутату Надії Савченко.  Нагадаємо, українського режисера перевели назад до загону колонії, бо "негативної динаміки" у здоров’ї не спостерігається.

  Теги : Київ Олег Сенцов ЄС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів