У Харкові суд тимчасово призупинив дію нових тарифів на проїзд у транспорті

  20 Лютого, 2019 11:02
  Суд ухвалив це рішення на час дії розгляду позову про скасування рішень про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті міста.

  Харківський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про призупинення дії нових підвищених тарифів на проїзд у метро, трамваях та тролейбусах.

  Про це повідомляє 112 Україна.

  "Харків'яни раді, що повернулися старі тарифи – метро по 5 гривень замість 8 гривень, а трамваї і тролейбуси – по 4 гривні замість 6 гривень. З сьогоднішнього дня вони поки не діють, тому що, як зазначає міська рада, необхідно кілька днів для ознайомлення з рішенням суду. Тоді вже вирішать, коли почнуть діяти старі тарифи", – йдеться у повідомленні.

  Харківський окружний адміністративний суд ухвалив це рішення на час дії розгляду позову про скасування рішень про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті міста. За даними видання, цей позов може розглядатися півроку, і поки що діятимуть старі тарифи.

  Раніше виконавчий комітет Харківської міськради ухвалив рішення про підвищення вартості проїзду в метро на 60%, у трамваях і тролейбусах – на 50%. Нові тарифи набули чинності 7 лютого.

  Як повідомлялося раніше, Київська міська рада відмовилася вводити заборону на підвищення вартості проїзду в транспорті до запровадження автоматизованого обліку оплати проїзду та проведення аудиту "Київського метрополітену» та "Київпастрансу".

  Теги : Харків тарифи суд проїзд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів