ТСК: Правоохоронці порушили терміни розслідування у 5 справах щодо нападів на активістів

  11 Липня, 2019 14:57
  У поліції проводять службові розслідування щодо своїх співробітників з цього приводу, але про результати не кажуть.

  Правоохоронці порушують терміни досудового розслідування проваджень щодо нападів на активістів.

  Про це розповів голова Тимчасової слідчої комісії (ТСК) і нардеп Борислав Береза, зачитуючи звіт у Раді 11 липня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Комісія вважає за необхідне наголосити, що наявні підстави говорять про порушення термінів розслідування у 5-ти кримінальних провадженнях щодо нападів на громадських активістів", – сказав він.

  За словами Берези, у комісії є інформація щодо ініціювання службових розслідувань через бездіяльність правоохоронних органів під час проведення розслідувань у 4 провадженнях, але результати комісії не надають та уникають будь-яких варіантів давати ту інформацію.

  "Виявлено факти неодноразового необґрунтованого закриття слідчими органами Києво-Святошинського ГУНП в Київській області кримінальних проваджень за фактами нападів на громадських активістів. Це має системний характер", – додав Береза.

  "Вважаю роботу правоохоронних систем щодо нападів на активістів – незадовільною. Громадські активісти, які досягають успіху боротьби з корупцією, є незахищеними. І напади на них з переважною більшістю розслідуються неналежним чином", – підсумував він.

  Як зауважує кореспондент, за звіт Рада проголосувала тільки з 4-го разу після неодноразових звернень спікера Андрія Парубія до нардепів.

  Нагадаємо, Верховна Рада 11 липня ухвалила Виборчий кодекс із відкритими списками.

  Теги : Верховна Рада поліція борислав береза правоохоронці активісти напад ТСК
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів