"Трейд Коммодіті" отримала від Міноборони черговий контракт на поставку палива

  16 Жовтня, 2018 15:45
  Уже всьоме цього року паливо Міноборони поставить компанія, яка має стосунок до фігуранта корупційних схем у відомстві.

  ТОВ "Торум", яке тісно пов’язане з фірмою "Трейд Коммодіті", 12 жовтня уклало договір на постачання Міністерству оборони України 1,75 тис. тонн реактивного палива.

  Про це повідомляє Enkorr з посиланням на систему ProZorro.

  Так, фірма "Торум" має доставити до 15 листопада паливо в три військові частини. Передбачена контрактом ціна – 31,57 тис. гривень за тонну.

  Зауважимо, що на момент підписання договору авіаційне паливо на станції Коростень пропонувалося по 30,4 тис. гривень/тонна, в порту Южний – по 30,9 тис. гривень/тонна.

  Тендер, після якого був підписаний цей контракт, проходив 24 вересня. Тоді на станції Коростень і в Южному паливо торгувалося по 28,5 тис.-29,2 тис. гривень/тонна. Крім "Торуму", переможцями цього тендера стали ОККО (1,7 тис. тонн) і Socar (1,85 тис. тонн). Станом на ранок 16 жовтня копії договорів з цими постачальниками ще не оприлюднені.

  Слід зазначити, цей договір з ТОВ "Торум" став уже 7-м контрактом з Міноборони на постачання авіаційного палива. Раніше три контракти було підписано в березні на 6,5 тис. тонн, ще три – в серпні на 6,91 тис. тонн. Таким чином сумарно "Торум" цього року може поставити для Міноборони 15,16 тис. тонн авіаційного палива на суму 436,6 млн гривень.

  Як відомо, у 2017 році в Міністерстві оборони було викрито корупційну схему щодо закупівлі палива у фірми "Трейд Коммодіті". У справі про розтрату 149 млн гривень фігурують заступник міністра оборони Ігор Павловський і директор Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимир Гулєвич.

  Теги : Міноборони держзакупівлі Трейд Коммодіті
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів