Третина колишніх київських міліціонерів провалила тести в поліцію

  8 Грудня, 2015 17:14
  Понад 30% екс-міліціонерів Києва, які захотіли працювати в Нацполіції, показали дуже низький результат на першому етапі переатестації.
  Фото з відкритих джерел

  Більш, ніж третина колишніх міліціонерів Києва, які захотіли працювати в Національній поліції, показали дуже низький результат на першому етапі переатестації.

  Про це заявив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час звіту міністрів, відповідальних за національну безпеку.

  "Більше третини показали, що здають тести з дуже низьким результатом, несумісним із подальшою службою. Ми втратили ще 30% складу лише на найбільш підготовленому київському полі! Далі співбесіди – у комісії, яку ми заснували в кожному районі Київської області й Києва", - йдеться в заяві.

  Аваков наголосив, що співбесіди будуть вести й українські громадські активісти, й іноземні експерти: перевірятимуть на хабарництво, за необхідності – тестуватимуть на детекторі брехні, який стоятиме в сусідній кімнаті.

  "Я гадаю, що до Нового року Київ і область повністю отримають переатестований склад Національної поліції, із втратами, але ми будемо ясно розуміти, що це люди, на яких можна покластися в системі нових цінностей. Паралельно ми будемо починати масштабні конкурси на залучення людей у Національну поліцію. Кількість поліцейських буде радикально змінено, зменшено, але якісні вимоги будуть підвищені", - зазначив Міністр.

  Крім того, Аваков додав, що процес ротації відбуватиметься протягом півроку.

  Нагадаємо, російський олігарх Костянтин Григоришин заявив, що нинішній Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в 2007 році позичив у нього $12 млн і не повернув.

  Теги : Арсен Аваков Київ поліція міліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів