"Свободівці" вимагають не підвищувати тариф на проїзд в громадському транспорті Києва

  12 Липня, 2018 11:34
  При цьому вони готові блокувати трибуну Київської міськради.

  Представники партії ВО "Свобода" готові блокувати трибуну Київської міської ради, якщо в порядок денний сесії не внесуть проект про мораторій на підвищення тарифів в громадському транспорті, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Зранку 12 липня біля приміщення міськради з цього приводу протестують кілька десятків людей.

  Як заявив присутній на акції народний депутат Андрій Іллєнко, про підвищення тарифів не може бути й мови, поки в місті не відбуватиметься контроль за прибутками перевізників.

  "Зараз всі кияни перебувають в залежності від "маршруток". Місто Київ втрачає майже 2 млрд гривень через "маршрутників". Ми вимагаємо спочатку забезпечити підзвітність перевізників, запровадити єдиний електронний квиток на всі види транспорту, і лише потім думати про підвищення тарифів. Зараз ми маємо проект рішення про заборону на підвищення тарифів, але поки міська рада намагається заблокувати винесення цього проекту. Ми готові на вагомі кроки, в тому числі й блокування трибуни", – сказав він.

  Відзначимо, що на мітинг також прийшли і представники комунального підприємства "Київпастранс", які вимагали збільшити вартість проїзду, адже за їх словами, тоді вони зможуть сподіватись на підвищення заробітної плати.

  Нагадаємо, в Київській міській державній адміністрації заявили, що підвищення тарифу пов’язане з низькою заробітною платою працівників метро.

  Теги : метро київпастранс маршрутки підвищення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів