Світовий банк: Україні необхідно отримати 7,7 млрд грн від МВФ для стабілізації економіки

  4 Жовтня, 2018 14:01
  Провідний економіст Світового банку вважає, що без кредиту МВФ Україні буде складно розраховувати на фінансове зростання.

  Україні необхідно отримати від Міжнародного валютного фонду (МВФ) 7,7 млрд доларів, аби утримати на плаву національну економіку. Про це під час прес-конференції заявив провідний економіст Світового банку (СБ) Фарук Кхан, передає кореспондент інтернет-видання UA1

  За його словами, темп зростання національної економіки у другому півріччі зменшився. Причиною цього, на його думку, є сумніви інвесторів у якості реформ в Україні.

  "Виробничий, будівельний і транспортний сектори ростуть дуже повільно. Причина в тому, що інвестори занепокоєні тим, що затримуються ключові реформи і тим, що Україна має все більші потреби зовнішнього фінансування. А умови отримання цього фінансування для вашої країни стають складнішими", – зазначив провідний економіст СБ.

  Він додав, що Україні необхідний транш від МВФ у розмірі 7,7 млрд гривень, що становить 5,8 відсотків від ВВП.

  "Без допомоги від МВФ говорити про якісь фінансові зростання, які спостерігались на початку цього року, буде складно. Глобальні кредитори зараз стають обережнішими. Це стосується і великих інвесторів", - розповів Фарук Кхан.

  Як відомоМВФ розгляне виділення чергового траншу Україні після прийняття державного бюджету на 2019 рік.

  Теги : МВФ фінансова допомога світовий банк
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів