Супрун нагадала, які довідки і щеплення потрібні школярам

  5 Серпня, 2019 12:47
  Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції — МОЗ.

  Глава Міністерства охорони здоров'я України(МОЗ) Уляна Супрун нагадала, що державні школи можуть забороняти відвідування занять дітям, які не отримали необхідні щеплення за календарем профілактичних щеплень.

  Інформація про хронологію обов'язкових щеплень розміщена на сайті МОЗ.

  "Немає раціональних підстав ризикувати своїм здоров’ям та здоров’ям своєї дитини та набувати імунітет "перехворівши", коли маємо 100% забезпечення якісними та безоплатними вакцинами", — нагадує Супрун. 

  Вакцини, передбачені Календарем щеплень, можна отримати безоплатно у свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта. 

  Перевірити, скільки вакцин є у вашому регіоні можна тут.

  Як повідомляє МОЗ, перед початком навчального року, дитина має пройти профілактичний огляд у педіатра і отримати довідку № 086-1/о. В результаті огляду, школяр отримує довідку про нові щеплення№ 063/оі про фізкультурну групу.

  Важливо знати, що "Медична карта дитини"( довідка форми № 026/о), яку раніше вимагали заклади освіти, не треба. Дані про стан здоров’я дитини не можуть бути відкритими і зберігатись поза межами медзакладу, тому цю форму МОЗ скасувало у березні 2018 року.

  Нагадаємо, Супрун розказала, що робитиме у разі відставки.

  Теги : МОЗ школа уляна супрун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів