Суддю, яка допомогла Пашинському у рейдерському захопленні, звільнять

  14 Грудня, 2017 14:13
  Суддю Тернопільського окружного адміністративного суду Надію Ходачкевич, яка брала участь у рейдерському захопленні Житомирської кондитерської фабрики, звільнять з посади.

  Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя (ВРП) прийняла рішення про подання на звільнення з посади судді Тернопільського окружного суду адміністративного суду Надії Ходачкевич. Таке рішення палати ВРП було прийнято за скаргою американського інвестора, власника Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігоря Бойка.

  Про це повідомляє кореспондент UA1.  Члени Вищої ради правосуддя дійшли висновку, що суддя Ходачкевич грубо порушила низку норм законодавства, приймаючи незаконне рішення про скасування реєстрації ТДВ "ЖЛ" (компанія-власник Житомирської кондитерської фабрики). Надалі рішення судді призвело до неправомірного видалення підприємства з реєстру Мін`юсту. Злочин щодо незаконного виконання рішення судді Ходачкевич розслідується правоохоронними органами.

  Фактично Надія Ходачкевич входить в групу суддів, які брали участь у рейдерському захопленні Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" депутатом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським. Рішення судді тернопільського адмінсуду було першим, з якого почалося розбійне захоплення підприємства.

  Ходачкевич не змогла переконливо відповісти членам Дисциплінарної палати, чому саме в справі, яка стосувалася крупної кондитерської фабрики, нею було вчинено стільки порушень і чому справу було розглянуто в неймовірно швидкі строки та без залучення представників підприємства, долю якого вирішував суд. Члени ВРП запідозрили суддю у змові зі злочинцями та констатували, що дії Ходачкевич дискредитують авторитет українського правосуддя та порочать звання судді. Сам судовий процес, який здійснила тернопільська суддя, було названо імітацією судового розгляду.

  Також суддя Ходачкевич не змогла відповісти журналістам UA1, чи відчуває вона моральну відповідальність за те, що її дії призвели до втрати роботи 2000 працівників кондитерської фабрики, 400 з яких матері-одиначки, що виховують малолітніх дітей. Від незручних запитань суддя просто втекла.

  Суддя Надія Ходачкевич відсторонена від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Ще один суддя, задіяний в рейдерському захопленні Житомирської кондитерської фабрики, суддя Господарського суду Житомирської області Олександр Тимошенко отримав сувору догану з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді.

  Нагадаємо, нардепа "Народного фронту" Сергія Пашинського звинувачують в організації розстрілів на Майдані.

  Теги : суддя сергій пашинський Народний Фронт рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко вища рада правосуддя
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів