Сім'ї розлучаються через субсидії у Харківській області

  4 Липня, 2018 23:05
  Відповідно до нових правил для отримання субсидії, якщо прохач перебуває у шлюбі, а чоловік зареєстрований в іншому місці все одно рахуються доходи обох.

  У Харківській області збільшилася кількість розлучень через нові правил по оформленню субсидії.

  До такого методу для збереження субсидії приходять сім'ї, де подружжя зареєстровані за різними адресами, повідомила начальник Лозівського міського управління праці та соцзахисту населення Вікторія Кіпкало в сюжеті телеканалу Сигма ТВ.

  Відповідно до нових правил для отримання субсидії, якщо прохач перебуває у шлюбі, а чоловік зареєстрований в іншому місці все одно рахуються доходи обох. При цьому дохід чоловіка враховується за двома адресами – і прописки, і проживання.

  "Зараз необхідно декларувати, що є чоловік за іншою адресою. Але його доходи також будуть братися для призначення субсидії. Тому люди знаходять вихід з цієї ситуації – подають заяву на розлучення, і ці випадки у нас частішають", - пояснила начальник Лозівського міського управління праці та соцзахисту населення.

  Нагадаємо, в "Київенерго" заявили, що субсидії на опалення і гарячу воду будуть призначати тим киянам, у кого немає боргів по комуналці.

  Теги : субсидії Харківська область комунальні послуги
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів