Схеми в "оборонці": ГПУ встановила, хто "злив" журналістам переписку фігурантів

  19 Квiтня, 2019 17:26
  За інформацією журналістів, "борцем із режимом" виявився колишній член слідчої групи у справі "діамантових прокурорів".

  Генеральна прокуратура (ГПУ) встановила, хто із співробітників відомства передав листування між фігурантами справи про розкрадання в оборонному комплексі журналістам проекту "Наші гроші" з Денисом Бігусом (Bihus.info).

  Про це повідомили журналістки Тетяна Ніколаєнко і Оксана Денисова на своєму Telegram-каналі The Newsroom.

  За їх даними, в ГПУ провели внутрішню перевірку з використанням детектора брехні.

  У повідомленні наголошується, що "борцем з режимом" виявився колишній член слідчої групи у справі так званих "діамантових прокурорів" Віталій Опанасенко. Зараз він нібито працює в Головній військовій прокуратурі.

  За даними Ніколаєнко і Денисової, інформацію про те, що саме Опанасенко передав журналістам листування, підтвердив поліграф. При цьому Опанасенко нібито заявив, що "діяв за власною ініціативою, бо не міг терпіти "цих бариг".

  У прокуратурі повідомили, що збираються подати скаргу на Опанасенко.

  Нагадаємо, журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента Порошенка розкрадає сотні мільйонів гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України, завозячи деталі для військової техніки з Росії. Серед фігурантів скандалу – один з давніх партнерів президента Олег Гладковський, після розголошення звільнений з посади заступника секретаря РНБО.

  Теги : корупція ГПУ Порошенко Укроборонпром Олег Гладковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів