САП: Співробітникам НАБУ варто бути служителями правди, а не брехні

  11 Квiтня, 2019 22:19
  У САП нагадали співробітникам агентства про їхні помилки у справі розкрадання оборонпрому.

  Керівництво Національного антикорупційного бюро всюди шукає славнозвісну "невістку" серед тих, хто не підтримує їхню лінію.

  Про це повідомили у прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), відповідаючи на звинувачення від НАБУ щодо засекречення у справі розкрадання оборонпрому прізвища Гладковських.

  У прокуратурі додали, що такими "невістками" часто виступають судді, правоохоронці, зокрема сама САП, і депутати.

  Прокурорами САП у провадженні щодо корупції в "Укроборонпромі" погоджено 50 клопотань детективів про обшуки у Гладковських та інших посадовців, 21 клопотання про тимчасовий доступ до їхніх речей, 3 клопотання про арешт майна, поінформували громадськість прокурори.

  "Ця робота триває і триватиме далі, без виступів у Верховній Раді України і без висвітлення помилок у підготовлених детективами документах, в тому числі несумісності окремих тверджень вимогам законодавства України.

  Найбільше занепокоєння викликають розголошення непроцесуальними особами даних про проведення обшуків у фігурантів в день їх проведення, до їх завершення", – йдеться у заяві.

  У САП зауважили, що детективи НАБУ повинні були ініціювати витребування матеріалів цього провадження одразу після отримання необхідних матеріалів щодо причетності до злочину самих працівників агентства, "а не ховати їх під сукном у нібито відстороненої близької особи директора НАБУ".

  "Тим більше, що прокурорами САП вжито всіх процесуальних заходів для забезпечення доступу детективів НАБУ до матеріалів даного провадження, в т.ч. й погоджено клопотання про тимчасовий доступ до телефонів згаданих суб’єктів", – пишуть у прес-службі.

  Нагадаємо, журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента Порошенка розкрадає сотні мільйонів гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України, завозячи деталі для військової техніки з Росії. Серед фігурантів скандалу – один з давніх партнерів президента Олег Гладковський, після розголошення звільнений з посади заступника секретаря РНБО.

  Теги : Укроборонпром НАБУ Олег Гладковський САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів