Рейдерство на Київщині: "тітушки" зібрали врожай компанії на 1,5 млн грн

  17 Вересня, 2018 18:31
  Ділянка перебуває в обробітку чеського агрохолдингу "Ресілієнт".

  15 вересня група з 40 озброєних молодиків спортивної статури зайшла на поле у селі Сидори (Білоцерківський район, Київська обл.), обмолотила близько 30 га соняшнику та зібрала врожаю на 1,5 млн гривень.

  Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнської аграрної ради.

  Як повідомляється, зазначена ділянка перебуває в обробітку чеського агрохолдингу "Ресілієнт", який через свою компанію – ПОСП "Сидори" є членом Всеукраїнської аграрної ради (ВАР).

  "Ми зайшли на поле, яке обробляли та засівали відповідно до офіційного договору з фермером про спільний обробіток, та почали збирати свій врожай. Не встигли ми змолотити й 4 га із 30 га, як приїхала група з 40 озброєних "тітушок" і зупинила процес. Для розуміння, з нашої сторони було усього 7 робітників, які ніяк не могли протистояти злочинцям", – повідомив керівник компанії "Ресілієнт" Олексій Сидоров.

  За його словами, молодики сказали, що не дозволять продовжувати польові роботи, якщо їм не віддадуть половину врожаю.

  "Зрозуміло, що ми не збирались цього робити. Як стверджують наші працівники, які чергували на полі, близько опівночі конфлікт загострився: заїхало два комбайни, фури, відтіснили наших працівників і почали збирати й вивозити врожай у невідомому напрямку", – додав Олексій Сидоров, зазначивши, що коли на місце події прибула поліція, зловмисники встигли відігнати та сховати комбайни.

  Обікрадена компанія є підприємством з чеськими інвестиціями. Ще у 2016 році чеський агрохолдинг "Ресіліент" (Mabon Group) придбав корпоративні права на це господарство. У компанії укладені договори оренди землі сільськогосподарського призначення щонайменше до 2024 року. Усі права оренди були зареєстровані в Державному реєстрі речових прав ще з 2014 по 2016 роки, орендодавці своєчасно отримували плату за оренду.

  Наразі компанія має намір подати скаргу до Антирейдерської комісії Мін’юсту та вимагати якнайшвидшого розгляду справи.

  Як повідомлялося раніше, французький винороб Крістоф Лакарен, який повідомив про підпал своїх виноградників в Шабо Одеській області, звинуватив поліцію в брехні. За словами Лакарена, поліція в Бессарабії працює разом з рейдерами, оскільки вона бреше про стан виноградників.

  Теги : Київська область тітушки рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів