Рейдери Житомирської кондфабрики чинять тиск на суддю

  10 Березня, 2017 14:27
  Порушивши закон, служителька Феміди намагалася відсторонитися від справи шляхом самовідводу.

  Суддя Господарського суду Житомирської області Оксана Машевська зазнає тиску з боку рейдерів, які захопили Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ". Прийнявши з порушенням закону до розгляду справу щодо скасування свідоцтва права власності на підприємство від 2011 року, Машевська здійснила спробу дати собі самовідвід.  На початку року рейдери, які наразі намагаються узаконити протиправне привласнення Житомирської кондфабрики, подали позов до суду про скасування права власності. Оксана Машевська, попри низку судових рішень, в яких чітко встановлено належність вказаного підприємства американському бізнесмену Ігорю Бойку, почала розгляд позову.

  Такими діями суддя Госпсуду Житомирської області порушила норми закону, за якими позов до фізичної особи не можна подати в господарський суд.

  Після того, як інформація про протизаконні дії потрапила до ЗМІ, Машевська спробувала уникнути відповідальності та поставила на обговорення питання про самовідвід у справі.  Суддя пояснила свої дії тиском, який чиниться на неї через публікацію на сайті UA1. Однак після двох годин в нарадчій кімнаті Оксана Машевська сама собі відмовила у самовідводі.

  За словами адвоката Катерини Нікітюк, така поведінка судді може свідчити про те, що на неї справді чиниться тиск,однак аж ніяк не з боку журналістів.

  "У нас є припущення, що за межами судових засідань все таки відбуваються якісь дії, які змушують суддю так себе поводити", – пояснила Нікітюк.

  Раніше думку щодо тиску на суддю Машевську з боку рейдерів висловлював власник Житомирської кондфабрики Ігор Бойко. Зокрема, бізнесмен вказав на вигадану суддею "на замовлення" правову норму.

  Як повідомлялось раніше, суддя Житомирського господарського суду Олександр Тимошенко ухвалив незаконне рішення  на користь осіб, причетних до спроб реалізації схеми рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Теги : суддя судовий позов рейдерське захоплення «ЖЛ» самовідвід ігор бойко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів