Радари повертаються на дороги: патрульні підстерігатимуть водіїв з вимірювачами швидкості

  8 Жовтня, 2018 07:38
  Перевищення швидкості на дорогах відсьогодні фіксуватиметься за допомогою пристроїв TruCam.

  З понеділка, 8 жовтня, патрульна поліція почне фіксувати перевищення швидкості в автоматичному режимі за допомогою пристрою TruCam.

  Про це інформує прес-служба відомства.

  Радари TruCam використовуватимуться лише на тих ділянках, де будуть дорожні знаки, що повідомляють про фото- чи відеофіксацію порушень. У місцях контролю швидкісного режиму перебуватимуть автівки поліції з увімкненими маячками синього кольору.

  Упродовж першого тижня патрульна поліція застосовуватиме TruCam у тестовому режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

  У Києві фіксація швидкості працюватиме лише на проспекті Бажана і проспекті Перемоги.

  Окрім того, поліцейські з радарами TruCam чергуватимуть на автодорогах у Київській, Волинській, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Чернівецькій, Чернігівській, Львівській, Одеській та Закарпатській областях.

  Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував повернення радарів на українські автошляхи ще у липні. Однак, як пояснили у МВС, початок роботи вимірювачів швидкості відтермінували, бо їх "треба було юридично ще раз пересертифікувати".

  Теги : патрульна поліція ПДР радари перевищення швидкості
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів