Рада зробила крок до зниження акцизу на розмитнення імпортних авто

  13 Липня, 2018 14:44
  З одного боку має знизитись акциз на імпорт авто, з іншого – посилиться відповідальність за недотримання митного законодавства їх власниками.

  Верховна Рада України ухвалила в першому читанні два законопроекти, які зокрема дозволяють пільгове розмитнення вживаних автомобілей на європейських номерах.

  Відповідні рішення були прийняті під час засідання парламенту 13 липня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За законопроект №8487 проголосували 265 народних депутатів, а за №8488 – 256. Закони передбачають зміни до Податкового та Митного кодексів. А стосуються вони зниження акцизу на імпортні авто та посилення відповідальності за недотримання митного законодавства їх власниками.

  Відомо, що за офіційними даними, в Україні напівлегально перебувають сотні тисяч автомобілів на єврономерах. Переважно це старі вживані авто, які у ЄС можуть коштувати всього кілька тисяч доларів, але їхнє розмитнення в Україні заборонене через невідповідність стандартам.

  Одним з авторів обох законопроектів є голова парламентського комітету з податкової та митної політики Ніна Южаніна. За її словами, проекти були результатом компромісу між власниками авто на єврономера, автоімпортерами та державою.

  Нагадаємо, власники авто на іноземних номерах пікетували біля будівлі Верховної Ради три дні з 11 липня.

  Теги : Верховна Рада розмитнення єврономери
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів