Військовослужбовці збували наркотики в навчальному центрі ЗСУ на Чернігівщині

  10 Вересня, 2018 10:50
  Злочинну групу затримали безпосередньо після збуту психотропної речовини амфетаміну.

  Правоохоронці затримали двох військовослужбовців і одну цивільну особу, які займалися продажем амфетаміну.

  Наркоділки в погонах закуповували наркотики в Києві, після чого поширювали їх серед військовослужбовців строкової та контрактної служби в навчальному центрі Збройних сил України на Чернігівщині, повідомили в прес-службі військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України.

  Зазначається, що злочинну групу затримали безпосередньо після збуту психотропної речовини амфетаміну у кількості 50 грам.

  Також протягом проведення негласних слідчих дій, військовою прокуратурою задокументовано факт продажу вищевказаними правопорушниками у період серпня – вересня 2018 року психотропної речовини "амфетамін" у кількості 100 грам.

  Як повідомляється, під час проведення обшуку місць проживання, а також транспортних засобів затриманих осіб, вилучено 97 патронів до автоматичної вогнепальної зброї, 15 одиниць вибухових пакетів, 11 димових шашок, 3 поліетиленові пакети з речовиною, зовні схожою на наркотичний засіб "канабіс", а також психотропну речовину "амфетамін" у кількості 200 грам.

  Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі двох інспекторів Управління патрульної поліції в Хмельницькій області.

  Теги : ЗСУ військова прокуратура Чернігівська область
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів