Прокуратура порушила справу через підроблені документи в тендері на ремонт Шулявського мосту

  23 Липня, 2018 10:21
  Розслідування розпочато за скаргою Центру протидії корупції щодо підробки документів одним із учасників торгів.

  Прокуратура м. Києва порушила кримінальне провадження щодо виявлених порушень під час проведення тендеру на реконструкцію  Шулявського мосту за понад 600 млн гривень.

  Про це інформує Центр протидії корупції з посиланням на відповідь прокуратури.

  Провадження розпочато у зв’язку із тим, що одна із допущених до аукціону компаній, а саме – ТОВ "Спецбуд-Плюс", подала документи з ознаками підроблення.

  Так, ця компанія подала відгук про виконання аналогічного договору від начебто Державного будівельного комбінату управління справами апарату Верховної Ради України, але на бланку були помилки. До того ж, підписантом документа був начальник Анін В.І., однак на копії іншого документа був зовсім інший підпис цієї ж особи.

  Однак комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва", яке проводило тендер, не звернулося за підтвердженням цієї інформації до комбінату й фірму було допущено до аукціону.

  Зауважимо, що, якби "Спецбуд-плюс" не було допущено до торгів, то тендер довелось би скасувати через відсутність щонайменше двох допущених компаній до участі в торгах.

  У Центр протидії корупції також зазначили, що звернулися до Державної аудиторської служби з проханням провести перевірку, а також до замовника з проханням звернутись до комбінату й вжити заходів щодо усунення виявлених порушень.

  Як відомо, за право реконструювати Шулявський міст змагалися дві компанії у непрозорому тендері. І компанія-переможець, і її основний конкурент тісно пов’язані з відомим столичним забудовником, народним депутатом Максимом Микитасем – добрим знайомим столичного мера Віталія Кличка.

  Теги : Київ тендер Віталій Кличко центр протидії корупції Максим Микитась Шулявський міст
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів