Потік росіян в Україну скоротився майже в два рази

  3 Грудня, 2018 11:57
  За минулу добу в областях, де було введено воєнний стан, не пропустили 77 росіян.

  З моменту введення обмеження на в'їзд росіян в Україні потік громадян Росії скоротився майже в два рази. Про це повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі одного з телеканалів, зазначивши, що за минулу добу в областях, де було введено воєнний стан, не пропустили 77 росіян.

  "Те, що я спостерігаю за останні дні, потік бажаючих громадян РФ в'їхати в Україну зменшився. Якщо ще приблизно два тижні тому середньодобовий потік становив від 2,5 тисяч до 3 тисяч громадян РФ, то зараз він досягає орієнтовно 1,3-1,5 тисячі", – розповів прес-секретар Держприкордонслужби.

  За словами Демченка, більшість росіян не пустили через те, що вони не змогли підтвердити мету своєї поїздки в Україну. Крім того, частина громадян Росії не мала необхідних документів або перевищила термін перебування в Україні.

  Прес-секретар Держприкордонслужби закликав українців по можливості обмежити поїздки в Росію, тому що є ризик отримати безпідставну відмову.

  Нагадаємо, Україна на час воєнного стану не буде пропускати на свою територію росіян чоловічої статі у віці від 16 до 60 років за незначним винятком.

  Теги : Росія Держприкордонслужба воєнний стан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів