Порушення пожежної безпеки: ДСНС вимагає призупинити роботу 33 ТРЦ, шкіл і лікарень Києва

  6 Серпня, 2018 14:16
  Серед ТРЦ, щодо яких подано позов, вказані універмаг "Україна", ТРЦ "Sky Mall" і "New Way".

  Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) в Києві просить адміністративний суд частково призупинити роботу 33 торгово-розважальних центрів, дитячих садків, шкіл та лікарень через порушення правил пожежної безпеки.

  Про це сказано у відповіді Головного управління ДСНС в Києві на запит Українських новин.

  "З огляду на виявлені порушення, а також з урахуванням матеріалів попередніх років, Головним управлінням подано 33 позови до адміністративного суду про застосування заходів реагування, передбачених статтею 68 Кодексу цивільного захисту України", – сказано в ньому.

  Зокрема, ДСНС просить суд частково призупинити роботу 21 торгового підприємства, культурного і розважального закладу, 3 медустанов зі стаціонарним лікуванням, 9 шкіл і дитсадків.

  В інформації на сайті Головного управління ДСНС в Києві, серед ТРЦ, щодо яких подано позов, вказані універмаг "Україна", ТРЦ "Sky Mall" і "New Way".

  Зазначається, що станом на 2 серпня рішення за позовами судами не прийняті.

  Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду анонсував проведення масових перевірок щодо дотримання пожежної безпеки – через пожежу в ТЦ в російському Кемерово.

  Теги : дснс Київ порушення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів