Поліція відмовляється розслідувати побиття праворадикалами киянина до напівсмерті

  6 Лютого, 2018 13:15
  Сутичка жителя столиці з націоналістами закінчилася для нього глибокою комою з мінімальними шансами на виживання.

  Національна поліція України відмовляється відкривати кримінальне провадження щодо групи громадян, що дотримуються радикально правих націоналістичних поглядів, які побили киянина Василя Балабанова, доводячи йому правоту своєї ідеології.

  Про це UA1 розповіла дружина потерпілого.

  У результаті жорстокого побиття Балабанов отримав відкриту черепно-мозкову травму, у нього роздроблено ніс і щелепу. Зараз він знаходиться в комі, підключений до апарату штучного дихання, і його шанси на виживання, на думку лікарів, є мінімальними.

  За словами дружини потерпілого, сусідами чоловіка виявилися праворадикали, які агресивно нав'язували свої погляди і раніше навіть намагалися ставити Балабанова на коліна та співати гімн України.

  Тоді конфлікт вдалося залагодити, але остання спроба прихильників правої ідеології довести перевагу своїх ідей закінчилася для їхнього сусіда комою та пограбуванням.

  Дільничний заявив, що слідство буде розпочато лише на підставі заяви потерпілого. Водночас, лікарі стверджують, що у потерпілого майже немає шансів прийти до тями.

  Нагадаємо, представники націоналістичної громадської організації "Національні дружини" заявили про намір патрулювати вулиці, маючи при собі вогнепальну зброю.

  Теги : національна поліція праві сили
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів