Поліція розслідує крадіжку 20 млн грн на будівництві експреса до "Борисполя"

  22 Сiчня, 2019 13:49
  Раніше про масштабні розкрадання на запуску експреса "Київ-Бориспіль" повідомляли ЗМІ.

  Національна поліція України розслідує кримінальну справу за фактом привласнення та розтрати понад 20 млн гривень під час будівництва експреса "Київ – Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

  Про це свідчать матеріали суду.

  Так, провадження розпочато 4 грудня 2018 року за фактами привласнення коштів чиновниками одного із державних підприємств за попередньою змовою з посадовцями приватної компанії шляхом формального документального оформлення виконання робіт та внесення завідомо неправдивих відомостей в офіційні документи.

  Слідство встановило, що впродовж 2018 року ТОВ "Рілейд" неодноразово вигравало тендери філії "Південно-Західна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" щодо об’єкту будівництва "Організація залізничного пасажирського сполучення Києва – Міжнародний аеропорт "Бориспіль" на загальну суму 20,4 млн гривень.

  17 січня Печерський райсуд Києва надав поліції доступ до низки документів з метою встановлення обставин правопорушення, а також причетних до скоєння злочину осіб.

  Раніше повідомлялося, що на запуску експресу "Київ-Бориспіль" розікрали десятки мільйонів гривень. Лише на створенні для залізниці окремого сервісу для продажу квитків могли поцупити понад 14 млн гривень.

  Теги : розкрадання аеропорт "Бориспіль"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів