Підвищення зарплат і "кар'єрні кейси": Чим українців намагаються утримати від міграції

  4 Лютого, 2019 13:09
  Якщо ситуацію з відтоком кадрів не зупинити, вона стане серйозною загрозою, вважають на холдингу "Метінвест".

  Третина вітчизняних компаній зіткнулися з дефіцитом кадрів, викликаним трудовою міграцією. Щоб утримати співробітників, вони почали піднімати їм зарплати і придумувати мотиваційні проекти, пише Новое время.

  За словами керівника відділу по роботі з персоналом луцького заводу польської компанії Kronberg&Shubert Марини Кущенко, в минулому році на їх підприємстві, звільнилося понад третини персоналу. Основна причина – бажання співробітників виїхати на заробітки в західному напрямку. Зіткнувшись з такою нищівної статистикою, на підприємстві почали стимулювати працівників підвищенням зарплат. А з квітня на Kronberg&Shubert введуть ще одну міру: відкриють приватний пенсійний фонд для співробітників.

  Директор з персоналу холдингу "Метінвест" Олександр Пімкін зазначив, якщо ситуацію з відтоком кадрів не зупинити, вона стане серйозною загрозою. Крім підвищення зарплат, на підприємстві почали широко впроваджувати так звані кар'єрні маршрути – пояснювати співробітникам, яких результатів їм потрібно досягти, щоб зайняти більш високу посаду з кращою зарплатою.

  Подібну програму впроваджують і на агрохолдингу ІМК. За словами генерального директора підприємства Алекса Ліссітси, для підвищення мотивації працівників їм пропонують для прикладу реальні кар'єрні кейси молодих топ-менеджерів холдингу:

  "Якщо людина прийшла на роботу в 22 роки, а йому скажуть, що в 40 років він зможе стати головним агрономом, такий працівник подумає: "Пішов ти в баню". А ось коли показуєш приклад, що є хлопець, який в 24 роки став головним агрономом, це діє набагато ефективніше".

  Нагадаємо, в Міжнародному валютному фонді прийшли до висновку, що українці шукають роботу за кордоном через низьке економічного зростання.

  Теги : зарплати трудова міграція
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів